ייפוי כח

ייפוי כוח לסוכן מכס- עמיל מכס

כל מדינה שתבקשו לבצע בה הליכי ייבוא או ייצוא של סחורות, מטענים וחומרי גלם, תדרוש מכם אישורים ותגבה מכם עמלות והיטלים, אישורים ומיסים. תכניהם משתנים בין מדינה אחת לשנייה ויש להכירם מראש בכדי להימנע מטעיות קריטיות.

עבור הצרכים האלו חברתנו מספקת מענה מקצועי ושלם, עם ייצוג של עמילי מכס מורשים ומנוסים מול רשויות המס והממשל, ובכך יתרמו לייעול משמעותי ללא צווארי בקבוק וללא תשלומים מיותרים.

ייפוי כוח לעמיל מכס

ייפוי כוח לעמיל מכס, מעיד על כך שהיבואן אישר לו לשחרר עבורו את המשלוח מול המכס.

ב " שער עולמי"  –ייפוי הכוח מועבר, בעזרת כרטיס חכם, היבואן ממלא טופס מקוון כשהכרטיס החכם, מחובר למחשב שלו ומסונכרן נכון מבחינת הגדרות. ייפוי כוח לעמיל מכס, יכול להינתן לתקופה של שנה וגם של מספר שנים, ברגע שלעמיל המכס יש את הייפוי כוח הנ"ל הוא תקף לפי המועד שהוגדר על ידי היבואן.

תצהיר יבואן במערכת "שער עולמי"

תצהיר היבואן, ניתן למילוי דרך מערכת שער עולמי, תקף לשנה ויש לעשותו על סחורה מעל 5000 $. הוא משמש את רשויות המכס בארץ, לוודא, בין היתר שאין יחסים שאינם נקיים,  בין היצואן ליבואן שיכולים לייצר ניגוד אינטרסים והעלמת כספי מיסים וכיו"ב לכן המכס רוצה לדעת שהעסקאות בין היצואן ליבואן אינן נגועות באינטרסים שאינם כשרים.

"שער עולמי" – מכס ישראל

מערכת "שער עולמי" היא מערכת ממוחשבת שהחליטה על הקמתה, מדינת ישראל, על ידי רשות המיסים ומכס ישראל. מטרתה להעביר את כל מערך סחר החוץ של מדינת ישראל לממשק דיגיטלי, ממוחשב. חברת מל"מ כקבלנית הראשית של ההקמה והתחזוקה השוטפת

המידע שקיים אצל מכס ישראל משותף לעיתים עם מדינות אחרות וגופים בחקירות פיננסיות בינלאומיות שנעשות בין חברות בעולם.

למערכת "שער עולמי" יש ממשקים רבים עם קהל היבואנים/יצואנים, חברות עמילות מכס, חברות שילוח בינלאומי, נמלים, מסופים, מחסני בונדד, לשכות מסחר, חברות תעופה , חברות ספנות ועוד.

מטרת מערכת "שער עולמי" היא שכל מערך סחר החוץ יתפקד תחת מארג אחד על פלטפורמה אחת, מה שיכול לחסוך הרבה כפילויות וכסף למדינה , יעילות מרבית לעמיל המכס וללקוחות  (יבואנים)

חברות שילוח בינלאומי ועמילות מכס

שירותי שילוח בינלאומי ועמילות מכס

חשוב להבין כי שילוח ועמילות מכס הינם תחומים מאוד מורכבים, שיש להכירם היטב. בכדי לטפל בכל נושאי שילוח ועמילות מכס באופן נכון ומוצלח, יש חשיבות רבה לביצוע התהליך עם חברות שילוח בינלאומי ועמילות מכס מקצועיות ומומלצות כמו IBL LOGISTICS. השירות המקצועי של חברות שילוח ועמילות מכס יבטיח תהליך כמה שיותר יעיל, מהיר ובטוח, ימנע טעויות קריטיות, עיכובים בירוקרטיים , פגיעה או אובדן של המשלוח עצמו, והוצאות מיותרות.

שירותי עמילות מכס

להזמנת שירותי עמילות מכס מקצועיים, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם חברת IBL בטלפון 073-7773914 או במייל sales@bansard.co.il.

צור קשר

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן