שילוח בינלאומי

חברת הובלות בינלאומית- שילוח בינלאומי קל ופשוט

שירותי שילוח בינלאומי מבוצעים על ידינו במחלקות היבוא והיצוא, התהליך הוא:
קבלת דרישה/הזמנה מהלקוח, יצירת קשר ראשוני עם הספק, היבואן או עם היצואן, תאום איסוף הסחורה בהתאם למוכנותה, והתאמת קו הספנות לפי דרישות והצעות המחיר, שהוגשו ללקוח. מרגע אישור התאריך לאיסוף הסחורה ועד עלייתה לאונייה, נעשה מעקב צמוד.

 • לאחר הוצאת שטר מטען, מעודכנים הצדדים בהודעות הגעה ומעקב, לגבי ההתפתחויות במשלוח, ובמידת הצורך נבדקים המסמכים, מבחינת נכונות ותקינות, הן מבחינת המכס והן מבחינת חברות הספנות.
 • לאחר שחרור ממכס – נשלחת הודעות התרה, ונערך תיאום הובלה יבשתית למפעל או ליבואן.
 • שירות זה המבוצע בידי הסוכן נקבע בישראל בתיאום עם הלקוח, על פי סוג המשלוח מדלת לדלת או עד לנמל בלבד.
 • סוכנינו ישחררו את מטענכם, ויובילו המטען עד ליעד המבוקש: נמל או מפעל ויפרקו את תכולתו לפי ההנחיות שיתקבלו מראש.

מכתובת היצואן ועד מחסן היבואן – שירותי  Door2Door

במטרה לעמוד בדרישות הדינמיות של לקוחותיה והצורך בזמני תגובה מהירים, החברה מספקת שירותי תובלה בינלאומית, המעניקים ללקוח טיפול מהיר ויעיל מכתובת היצואן עד מחסן היבואן, כולל שינוע יבשתי, עמילות מכס בנמל המוצא ונמל היעד והובלה יבשתית למפעל (במקרה הצורך גם שירותי אריזה מיוחדים).

תחת הכותרת חברת הובלה בינלאומית, השירות שלנו מכיל את המרכיבים הבאים:

 • שילוח בינלאומי–  שירות באמצעות חברות הובלה בינלאומית ושילוח מקיפים, משלב ההזמנה ועד אספקה בפועל
 • אחסון – אחסנת סחורות לפני ואחרי בדיקת מכס, למדינות המוצא והיעד.
 • אריזה- פיקוח ובקרה –שירותי אריזה לפי דרישת הלקוח ואף שירותי פיקוח ובקרה במידת הצורך ושירותי אריזה מיוחדים בהתאם לדרישה וצורך.
 • הובלה יבשתית –שירותי הובלה יבשתית בישראל, לכל חלקי הארץ ובחו"ל על ידי צי משאיות בבעלות חברת האם.

מי נדרש לשירותי שילוח בינלאומי?

שירותי חברות שילוח בינלאומיות נדרשים למעשה, על ידי כל מי שעוסק בייבוא וייצוא של סחורות, מטענים ומוצרים, כגון יבואנים, יצואנים, אנשי עסקים, חברות וארגונים וגם אנשים פרטיים.

שירות זה של חברת שילוח בינלאומיות, חיוני עקב מורכבות הליכי שילוח או הובלות בינלאומיות, הכרוכים בהליכים בירוקרטים ונוספים, שיש להכירם היטב. ללא היכרות זו, תהליך השילוח עלול להסתבך, לעלות הרבה כסף ואף להסתכם בנזק או אובדן של המטען.

בישראל, חברות שילוח בינלאומי החלו לפעול רק משנת 1977, עקב שינויים מהותיים בתנאי חופש המסחר ובחוקי המט"ח, מה שגם הוביל בין היתר להגדלה משמעותית, בשילוח בינלאומי של סחורות לישראל, באמצעות מכולות. שינויים אלו גם הובילו להתפתחות התחום ועימו החל הביקוש עבור שירותים של חברת שילוח בינלאומית, המספקת ליווי מקצועי לכל התהליך.

הצורך בשירותי חברת שילוח בינלאומית, הפך לנדרש על ידי גורמים רבים במשק. מדובר בגורמים המבקשים לייבא או לייצא סחורות מול מדינות שונות ברחבי העולם, וזקוקים גם לשירותי חברת שירותי הובלה בינלאומיים שיש לה קשרים או סניפים ברחבי תבל.

השירות נדרש עבור ארגון כל סוג של אמצעי שילוח ימי, אווירי או יבשתי, וכולל בין היתר סיוע בביצוע תהליך השילוח ומעבר המכס, קבלת אישורים ותשלום אגרות באופן היעיל, המהיר והחסכוני ביותר.

באלו מקרים נוספים, נדרשים שירותי הובלה בינלאומית?

שירותי הובלה בינלאומית נדרשים גם במצבים הבאים:

 • העברת דירה: אם אתם עוברים לגור במדינה אחרת, תזדקקו לשירותי הובלה בינלאומית כדי להעביר את רכושכם.
 • ציוד רפואי: לעיתים קורה שחולה נזקק לתרופה או ציוד הנמצאים במדינה אחרת. שירות הובלה מקצועי, יכול להביא לו אותה בהקדם האפשרי, תוך טיפול בכל הפרוצדורה מסביב.
 • הובלת פריטים מיוחדים: ישנם פריטים מסוימים, כמו פסנתרים או יצירות אמנות שדורשים הובלה מיוחדת. במקרים אלה, תזדקקו לשירותי הובלה בינלאומית, המתמחה בהובלת פריטים מיוחדים.
 • העברת ירושה: אם ירשתם רכוש במדינה אחרת, תזדקקו לשירותי הובלה בינלאומית כדי להביא את הרכוש לישראל.
שירותי שילוח בינלאומי

שירותי שילוח בינלאומיים מקצועיים

בחירה בשירותיה של חברת שילוח בינלאומית, מספקת מענה יעיל, מהיר וחסכוני הנשען על שורה של כלים ויכולות:

 • חברתנו מהווה חלק מקבוצה בינלאומית, שיש לה רשת של כמאה עשרים סניפים, בארבעים מדינות ברחבי העולם, מה שמאפשר טיפול יעיל בכל תהליך ייצוא וייבוא, מכל יעד בעולם, תוך היעזרות עם חברות הובלה בינלאומיות רבות.
 • אנו מכירים הרבה מאוד חברות ספנות, תעופה וכן חברות שילוח יבשתי. יש לנו יכולת לספק לכל לקוח, את אמצעי ההובלה המתאים ביותר, לצורכי המשלוח, יעדו ומועדו.
 • הקשרים שלנו מאפשרים לנהל משא ומתן מול חברות הובלה שונות, באופן שמאפשר לספק ללקוחותינו את ההצעות הטובות ביותר, עבור תעריפים מועדפים, ביחס למשך הובלה ושירות של לקוח בודד.
 • הניסיון הידע הנרחב והעדכני שלנו בתחום, מאפשרים לספק מענה מדויק לכל לקוח ולכל סוג של משלוח, עם פתרונות שלמים עבור צרכים בירוקרטיים, כמו תעודות מקור, דרישות של רגולטורים וכדומה.
 • אנו מספקים כתובת אחת, המרכזת למעשה את כל צורכי השילוח, על נותני שירות הנדרשים עבורו, בין אם מדובר בעמידה מול חברות הובלות בינלאומיות, פתרונות אחסון, התמודדות מול רשויות המכס והמיסים, רשויות ממשל ובכל נושאי הביטוח. כך רמת ההתעסקות של הלקוח עם נושאי השילוח, יכולה לרדת למינימום ההכרחי.
 • אנו מציעים שירותי שליחויות בינלאומיות לכל לקוח, בכל קנה מידה, פרטי או עסקי. אנו מלווים את הלקוח לכל אורך התהליך, ברמה מלאה של שקיפות ובזמינות גבוהה, עם מעקב אחר המשלוח בכל רגע נתון, ומענה לכל שאלה או בעיה שעולה.

שירותי חברת שילוח בינלאומית

להזמנת שירותי חברת שילוח בינלאומית מקצועית ומומלצת, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם חברת IBL בטלפון 073-7773914 או במייל sales@bansard.co.il.

צור קשר

השאר פרטים ונשוב אליך בהקדם

דילוג לתוכן